Mám dneska nějakou psací...

20. března 2018 v 22:23 | Káťa |  Mé názory, úvahy
Mám dneska nějakou psací náladu. Přítel mi v pátek odjel s rodinou na týden do Francie lyžovat. Já nelyžuji, nikdy jsem nelyžovala, nemám ráda zimu, nejela jsem. I když je pravda, že když jsem s ním pár dní před odjezdem absolvovala všechny ty přípravy, tak mi to začalo lákat. Tak možná příští rok zkusíme nějakej ten Klínovec tady.
Každopádně teď jsem na týden doma u našich a přemýšlím, co taky podniknout. Asi tak měsíc zpátky jsem měla šílený spontánní nápad, že bychom s kamarádkou jely na víkend 16. - 18. 3. do Německa do Mannheimu na Walker Stalker Con. To je taková akce pro fanoušky seriálu The Walking Dead, kde se lidi převlečou za zombieky (já bych ani nemusela) a fotí se s herci ze seriálu. Kamarádka je fanynka do seriálů, včetně The Walking Dead. I přes to nápad přišel z mojí hlavy. Neviděla jsem jedinej díl. Nemám ráda zombíky. O Vánocích jsem tak akorát věděla, že nějakej takovej seriál existuje. Tak proč tak najednou? Protože Steven Ogg! V seriálu The Walking Dead hraje Simona (??? netuším o koho tam jde), já ho znám díky GTA V, kde se stal předlohou pro Trevora Philipse. Kdo někdy hrál GTA V ví, jakej je Trevor psychopat, díky čemuž se taky stal jednou z nejoblíbenějších herních postav. A protože já měla vždycky jistou úchylnou slabost pro podobný psychopaty, tak si mě Trevor po pár misích ve hře získal. A jednoho dne mi to nedalo a googlila jsem si, kdo ty tři hlavní postavy ve hře dabuje. Tak jsem to vzala od černocha a vzala si do paráda Franklina Clintona...gůglím a vyjel mi Shawn Fonteno. Jo, jsou si docela podobní, říkám si. Jedu dál. Michael Townley/De Santa...Ned Luke. Hmm, typově jsou si podobní. Dál. Trevor Philips...Steven Ogg...To je Trevor! Fakt neskutečná podoba. Naštěstí není takovej psychopat jako ve hře (ještě aby). Viděla jsem s ním pár videí a nevím, jak to popsat, ale ten člověk má v sobě zvláštní pozitivní energii, prostě má charisma. A takoví lidé si mě vždycky dostanou. A to jsem myslela, že puberťácký platonický lásky typu poslintaných plakátů Johnnyho Deppa už mám za sebou. No dobře, to přeháním. Ale už je na seznamu lidí, se kterými se chci osobně potkat. A také docela přemýšlím nad tím, že bych někdy v budoucnu založila blog týkající se Stevena Ogga. Přeci jen, žádná světová hvězda formátu výše zmíněného Johnnyho Deppa nebo Brada Pitta to není. A u nás už se o něm teprve moc neví.
Pro představu jedno krátké video:
No každopádně z letošního Walker Stalker sešlo a nikam jsme nejely, kamarádka byla nemocná. Ze začátku to trochu zamrzelo, ale zdraví máme přece každý jen jedno :-).
Tak přemýšlím, co dál. V sobotu mám narozeniny, asi se pokusím vytáhnout někoho ven. Jen tak. Sednout si nad sklenkou dobrého moku a probrat život. Povídat si. Nechat čas jen tak plynout. Jo, přesně to by to chtělo :-).
Jinak čas trávím také na procházkách s Jackem. Teď, když se znovu ochladilo a napadl sníh, tak se nemůže vydovádět. Naběhne do sněhu a nabere si ho plnou tlamu. Chvíli v něm běhá, pak si lehne a čumákem v tom sněhu jezdí. Pak chvíli přestane a kouká na mě jakoby nic. Pak znova. A několikrát dokola. Pak mu to nedá, vstane, přiběhne a začne na mě štěkat, abych na něj ten sníh kopala. To miluje nejvíc. Když na něj kopu sníh a on ho může chytat. Blázínek náš milovanej.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | Web | 21. března 2018 v 13:09 | Reagovat

To je hezké, jak si užívá toho sněhu. :-) Škoda, že byla kamarádka nakonec nemocná, tohle mohla být zajímavá zkušenost a zážitek, ačkoli seriál neznáš, to je nakonec asi jedno. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama