Únor 2018

Panikářka se hlásí do služby

28. února 2018 v 11:44 | Káťa | 
Zdravím všechny zbloudilé duše, co zavítaly (či se ztratily?) na můj nový blog. Já jsem Katka, táhne mi na 23 let a pocházím z Plzně. Tímto blogem bych chtěla pokračovat ve svém dětském snu - psaní. Psaní o všem možném. Tato stránka bude koncipována jako deník, takže se tu občas zamyslím nad nějakou situací, jindy si zavzpomínám na "staré dobré časy" nebo se podělím o nové zážitky a někdy Vás tu jen tak pozdravím Usmívající se.
Hlavně bych ale chtěla (možná i měla) pro začátek vysvětlit, proč se blog jmenuje "Ze života panikářky". Je to tím, že začátkem března to budou dva roky, co žiji s panickou poruchou. O té se tu v budoucích článcích také rozepíši. Vlastně tím hlavním účelem tohoto blogu je ukázat, jak se žije s panickou atakou, že i s ní se dá vést normální život (ač s většími překážkami) a třeba i jím inspirovat někoho s podobnou životní překážkou.

Takže...děkuji moc, že jste se sem na úvod přišli podívat a zatím se mějte krásně! Užívejte slunečného (ač mrazivého) dne Usmívající se. Snad už se brzy dočkáme jara! Smějící se

Peace
- Káťa